Ofiter Achizitii Bancare Junior Comenzi

hace 2 semanas

Business Park, México ING A tiempo completo

Descoperă ING Bank

ING crede într-o lume în care fiecare poate crește și progresa în felul său. Acest lucru se reflectă în sloganul nostru global, "do your thing", în faptul că noi credem în autonomia angajaților noștri. Cu această autonomie garantată, ne așteptăm ca oamenii să fie implicați și să sprijine activitatea pe care o desfășurăm, având în centru clienții, partenerii, dar și companiei.

A lucra în ING înseamnă să fii înconjurat de oamenii energici, ambițioși, prietenoși și respectuoși: specialiști talentați care îți asumă responsabilitatea și autonomia de a transforma planurile în acțiuni concrete. Suntem mereu curioși, ne adaptăm schimbărilor și căutăm modalități noi și mai bune de a face lucruri mărețe.

Activă în România de peste 25 de ani, ING Bank este recunoscută ca pionier pe piață bancară local. Tehnologia și inovația se află la baza activității noastre, ceea ce face ca produsele noastre să fie relevante pentru viața și afacerile clienților noștri. În prezent, ING este a 4-a bancă de pe piața locală, luând în considerare activele. Este, de asemenea, o bancă universală cu 1,6 milioane de clienți din trei segmente de business: clienți individuali (Retail), IMM-uri și clienți Mid-Corporate și Wholesale Banking.

Vino alături de noi

Ce vei face in acest rol? Iata responsabilitatile
- Transmiti comenzile de bunuri/servicii catre furnizori;
- Actionezi ca punct de contact unic in ceea ce priveste comunicarea interna (cu clientul intern)/externa (cu furnizorii) legata de comenzi;
- Introduci detaliile fiscale ale furnizorilor in aplicatia de plasare comenzi si plati;
- Esti responsabil de receptia facturilor si comunici/remediezi erorile daca este necesar; reconciliezi informatiile legate de plata si transmiti catre departamentul Financiar pentru efectuarea platii;
- Asiguri support clientului intern pentru aplicatia de plasare comenzi si plati;
- Asiguri arhivarea fizica si electronica a documentelor;
- Asiguri suport pentru formalitatile de calatorie conform procedurilor intern;
- Centralizezi date, întocmești și transmiți rapoarte recurente în conformitate cu rolul deținut în echipă;
- Realizezi rapoarte/metadate conform cerinte;
- Scanezi si arhivezi documente in baza de date de contracte si updatare informatie;
- Suport in ceea ce priveste mentinerea bazei de date de contracte si arhivarea fizica a documentelor;
- Mentii o relatie buna cu furnizorii si celelalte departamente;
- Cunoasterea aplicatiei de plati si oferirea de suport.
- Domeniul de aplicare a responsabilităţilor_
- Administrarea bazei de date de contracte cu furnizorii;
- Alte activitati operationale din echipa.

Care este profilul pe care il cautam
- Studii superioare absolvite;
- Experiență: preferabil experiență anterioara în domeniul bancar pe o poziție similară sau apropiată;
- Cunoştinte Microsoft Office (Excel, Word); Microsoft Outlook;
- Limba engleză - nível mediu;
- Bune aptitudini de comunicare, lucru în echipă;
- Integritate, loialitate, capacitatea de a face față schimbărilor;
- Aptitudini de planificare, organizare, atenție la detalii, rezistență la stres.