Osoba Kompletująca Zamówienia

hace 3 semanas

Sonora, México UAB Robin Jobs A tiempo completo

Pozycja jest otwarta do
**5 godzin**Ilość wolnych stanowisk: 10/12Wynagrodzenie: od
**12.05€/h**

**Opis stanowiska**:
Lekkerland Nederland B.V. to specjalista w dziedzinie konsumpcji na wynos w 4 krajach europejskich, dostarczający szeroki zakres artykułów spożywczych i nie spożywczych. Tygodniowo zbieranych jest około 600 000 paczek. Za pomocą 58 samochodów, z których 14 jest specjalnie wyposażonych do transportu mrożonych i świeżych produktów chłodzonych, klienci w różnych branżach są zaopatrywani na co dzień.

**Firma obecnie poszukuje order pickerów do swojego zespołu logistycznego**

**Twoje codzienne zadania będą obejmować**:

- zbieranie zamówień za pomocą anglojęzycznego systemu głosowego, poprawne przetwarzanie przychodzących i wychodzących towarów;
- sortowanie, pakowanie i składanie towarów dla klientów;
- przygotowanie zamówień eksportowych do wysyłki, załadunek i rozładunek towarów;
- kontrola jakości produktów, informowanie nadzorcy zmiany o jakichkolwiek wadach produktów;
- przestrzeganie instrukcji i przepisów dotyczących bezpieczeństwa; inne związane z magazynem zadania.

**Temperatura w miejscu pracy wynosi około 4ºC**. Jest to oferta pracy na pełny etat i długoterminową.

**Umowa na 6 miesięcy z możliwością przedłużenia,** średnio 40 godzin tygodniowo. Wynagrodzenie jest wypłacane co 4 tygodnie = 1 928,45 brutto, w tym 8% dodatku urlopowego.

Pracownicy mogą poprosić o zaliczkę w wysokości 75 euro na tydzień, potrąconą z miesięcznego wynagrodzenia.

Możliwe jest, że tymczasowe zakwaterowanie będzie oddalone o 1,20h drogi, w takim przypadku przysługuje czas wolny. Transport do i z pracy jest zapewniony za darmo.

Istnieją różne możliwe lokalizacje w zależności od potrzeb agencji: Waddinxveen, Son.
- ballot_
**Dodatki**:
Wynagrodzenie podstawowe 11,16 € + dodatek urlopowy 8% = 12,05 € brutto godz.
Dodatek 0,50 € za przepracowaną godzinę (80 € brutto za 160 godzin)
- accessibility_
**Umiejętności**:

- ** CV w języku angielskim jest niezbędne do ubiegania się o to stanowisko;**:

- ** Wcześniejsze doświadczenie jako order picker będzie dodatkowym atutem;**:

- ** Gotowość do pracy w świeżym środowisku (4ºC)**:

- Gotowość do pracy fizycznej, praca na nogach, podnoszenie pudełek;
- Zdolność do pracy w środowisku o szybkim tempie;
- Prawo jazdy będzie dodatkowym atutem;
- Gotowość do pracy i życia razem z wieloma narodowościami;
- ** Dobra znajomość komputera, zdolność do szybkiego uczenia się;**:

- Zdolność do pracy niezależnie i w zespole;
- ** Dostępność do długoterminowego pobytu w Holandii.**
- language_
**Język**:
Język angielski: B1